Referencie

Výnimočnosť a výsledky, ktoré dosahujeme v rámci našich kampaní do veľkej miery zapríčiňuje to, že drvivá väčšina oslovených účtov netuší, že existuje softvér, akým je Instamag. Nereagujú teda tak ako na platenú reklamu, ale vnímajú vytvorené interakcie ako niečo osobné a prirodzené. Aby sme tento stav zachovali, konkrétne kontá klientov, s ktorými spolupracujeme, držíme po celý čas propagácie v anonymite.

Vďaka Instamag-u sa rapídne zvýšil organický dosah mojich príspevkov. Ľudia sa začali viac zaujímať o moje služby, čo sa prejavilo najmä v rámci objednávok jedálnička na mieru. Tie stúpli takmer na dvojnásobok.

Karolína, trénerka a výživová poradkyňa

Bratislava, SVK

Okrem automatizácie využívame aj správu instagramu, a to rovno pre všetky naše 4 kontá (máme eshopy aj v HU, PL a CZ). Výkonnosť meriame využívaním zľavových kupónov určených len pre IG posty a stories. Konverzie z instagramu tvorili pred našou spoluprácou cca 2% obratu eshopu, dnes to je cca 15-20%. V skratke - profi komunikácia, realizácia a skvelé výsledky.

Tomáš, majiteľ eshopu

Banská Bystrica, SVK

Kampaň od Instamag-u prebieha od začiatku skvele. Okrem followerov sme vďaka instagramu získali aj veľa nových zákazníkov. Hodnotím to pozitívne.

Martin, majiteľ bistra

Banská Bystrica, SVK

S Instamag-om spolupracujem od hranice približne 2000 followerov, kedy ma ako nádejný účet oslovili. Po pol roku som presiahla hranicu 30 000 followerov. Aj vďaka tejto spolupráci som sa stala okrem iného ambasadorkou pre športovú značku, nadviazala viacero jednorázových spoluprác a začala som instagramom reálne zarábať.

Silvia, influencerka

Bratislava, SVK